عضويت در خبرنامه
آرشيو مطالب
لینکدونی
مطالب پر بازدید
مطالب تصادفی
پشتيباني
جستجوي مطالب
Google
lasercuttingm.sabablog.com
لیزر و کاربرد آن در صنایع مختلف

استفاده از برش لیزری در صنایع مختلف

دکورتورها از امکان ایجاد افکت هایی که قبلا در حفاری های باستانی و یا ساخته شده در آسیا دیده بودند, لذت می برند. آن ها روش هنرمندانه ی قطعات سوراخ شده و نیز افزودن رنگ به فضا بدون موتیف های اصلی و پرزرق و برق را ارج می نهند. ” الگوهای مثبت در فضای اتاق مهم هستند, اما الگوهای منفی نیز به همان اندازه حائز اهمیت هستند. ” سوزان تاکر طراح داخلی سانفرانسیسکویی بیان می کند که  استفاده از برش لیزری برای ایجاد منحنی و نیز پنل های ایستاده را دوست دارد.” کاملا درباره ی الگوهای گرافیکی است” خانم تاکر می گوید که ” این روش می تواند بافت بصری را بدون شلوغ کردن تصویر ارائه دهد.

بسیاری از قطعات برش های لیزری تک رنگ , با روح و ساکن هستند. پلینت و موسس شرکت استورات کوهن می گوید که” نیازی نیست اطراف آن را تزئین کنید. ” خانم تاکر درباره ی فلزهای طرحدار می  گوید”” غیرقابل انتظار است و بسط داده شده ی معماری فضای اتاق است.”

” اگر می خواهید یک سال تمام صبر کنید, باز هم نمی توانید کاری با این درجه و میزان دقت بدون برش لیزر داشته باشید.”صنعتگرانی که در مقیاس کوچک تر کار انجام می دهند نیز برش لیزری را تجربه می کنند. دیالر مطمئن است که درست مانند دستگاه های رومیزی تعداد آن ها رو به افزایش خواهد رفت ( مدل اولیه ی گلوفورج برای مثال قیمتش ۲,۳۹۵$ است). مولی مک گراث , معمار آموزش دیده ی برکرلی که شرکت برش لیزری خودش را تاسیس کرده است, بیشتر در زمینه ی چرم فعالیت دارد و قصد شروعع فعالیت در زمینه ی جواهرات و لوازم خانگی در شرکت وینا قرن ۲۰ را دارد. بعد از اینکه از کارهای مرتبط باا دکور منزل دست کشید, کارش را با چاقوی X-ACTOO ادامه داد, حال او می تواند بیشتر وقت خود را صرف طراحی کند. نتیجه: تعدادی نعلبکی, دم دری و گردن بند در سایتش پیدا می شود. اگرچه به وضوح دست ساز نیستند, قطعات حالت اصالت دارند و احساس سازنده را منتقل می کنند. ” درست مانند هنر در دسترس است” اقای مک گراث بیان می کند.

نگاهی به اتسی نشان می دهد که صنایع جزئی صنایع دستی تکنولوژی را برای ایجاد محصولات مقرون به صرفه مانند چراغ خواب های چوبی برش لیزری در اشکال هندسی به کار می برند.حتی قطعاتیی پیشرو, توسط طراحان صنعتی مفهومی , مانند استیل های روکش دار ویکی سامر و صندلی هایی آلومنیومی ملخی را می توان بدون پرداخت هزینه ی گالری خریداری کرد. ” می توانید یراق توری به مواد چوبی و فلزی اضافه کنید. آقای کوهن می گوید که این جادویی است.


امتياز : نتيجه : 3 امتياز توسط 47 نفر مجموع امتياز : 141


برچسب : لیزر, برش لیزر, برش لیزری, دستگاه برش لیزری, ,
تعداد بازديد : 58

تاريخ : سه شنبه 9 خرداد 1396 زمان : : | نويسنده : | لينك ثابت |

استفاده از لیزر برای طراحی دکوراسیون داخلی

برش لیزر برای دکوراسیون داخلی منازل

فن آوری های بسیار دقیق, کارآمد و قابل دسترس از زمان بوجود آمدن هنر برش لیزر برای دکوراسیون داخلی منازل پا به عرصه گذاشته اند.
به قدمت همین قرن جدید, روش های پیچیده ی کارهای فلزی طراحی مراکز مهمی مانند راک فلر , قلب کلیسای کاتولیک به شمار می رفت. حتی امروزه, مواد درب های آهنی و یا دروازه ها حدود ۴۰۱ کیلو از میزان میانگین مصرف در آمریکا بیشتر هستند, مگر اینکه با برش لیزری ساخته شوند. فن آوری لیزر, که در آن کامپیوتر طرحی را کشیده و یا قطعه ی فلزی را با اشعه ی متمرکز شده ی نور ذوب می کند, در سال های اخیر رشد چشمگیری داشته است. به طور روز افزونی, دستگاه های کارآمدتر, دقیق تر و جدیدتری بوجود می آیند که کار طراحی های داخلی را باقیمت کمتری انجام می دهند.

” حتی اکر هنرمندی را به کار بگیرید تا این کار را انجام دهید, و بخواهید هزاران دلار هزینه کنید و بیش از یک سال چشم انتطار بمانید, باز هم نمی توانید بدون برش لیزری کاری به آن دقت داشته باشید.” پلیث و کو جرومی این ماه شرکت خود را با قیمت استثنائی ۳۰۰۰$ برای هر پنل آغاز خواهند کرد.

نماهای دکوری , با این میزان تنوع از مواد, تا کنون قابل دسترس نبوده است. ” مشتری الگوی هندسی را دوست داشت و می خواست از آن به عنوان موضوع اصلی (موتیف) در سرتاسر منزلش استفاده کند.طراح داخلی و معمار نیویورکی دیوید نوسانچاک می گیود:” می توانستیم در, محافظ اجاق گاز و حتی لوازم نوری با همان الگو را با استفاده از برش لیزری داشته باشیم. ” طراح از انواع فلزات و نیز آکرلیک استفاده کردیم.” اگر این کار با دست انجام می شد سال ها وقت باید صرف آن می کردیم.”


امتياز : نتيجه : 3 امتياز توسط 47 نفر مجموع امتياز : 141


برچسب : برش لیزر, دستگاه برش لیزری, برش لیزری, فن آوری لیزر, برش های لیزری, ,
تعداد بازديد : 61

تاريخ : سه شنبه 9 خرداد 1396 زمان : : | نويسنده : | لينك ثابت |

کار کنترل DSP در دستگاه لیزر چیست؟

کنترل گر DSP دستگاه لیزر چیست؟

دستگاه های برش لیزری با سیستم برنامه ریزی همخوانی دارند تا دستگاه شما را کنترل کنند. متاسفانه همه برای استفاده صحیح از پروژه ها شایستگی کافی ندارند. در مواردی که یکی از عامه مردم هستید که قرار است از پروژها استفاده کند, بهتر است که درباره ی خرید کنترل گر DSPPP فکر کنید.

این کنترل گر ابزرای است که به شما امکان انتخاب محصولی که می خواهید استفاده کنید می دهد ونیز در حین استفاده از آن ها حس نمی کنید که مجبور به استفاده از برنامه ای هستید که برایتان اهمیتی ندارد و یا استفاده از آن برایتان سخت است.

کارهای متعددی برای محافظت خودتان و دستگاهتان وجود دارد. برای اینکه بهترین نتیجه را از دستگاه لیزرتان بگیرید بهتر است دستگاهی درجه یک خریداری کنید. برای اینکار باید تحقیق کنید فروشگاهی قابل اعتماد در همسایگیتان پیدا کنید.

بهتر است با یک متخصص دستگاه های لیزر قرارداد ببیندید تا هر زمان که لازم است دستگاه را تست کرده و تنظیمش کند.


امتياز : نتيجه : 3 امتياز توسط 53 نفر مجموع امتياز : 157


برچسب : دستگاه لیزر, دستگاه برش لیزر, دستگاه لیزر CO2, ,
تعداد بازديد : 62

تاريخ : شنبه 6 خرداد 1396 زمان : : | نويسنده : | لينك ثابت |

عناوين آخرين مطالب ارسالي
امارگیر سایت