عضويت در خبرنامه
آرشيو مطالب
لینکدونی
مطالب پر بازدید
مطالب تصادفی
پشتيباني
جستجوي مطالب
Google
lasercuttingm.sabablog.com
طریقه استفاده از برش لیزر

برش لیزری یکی از پر کاربردترین ابزارهای دنیای مدرن امروزه است . دستگاه های برش لیزری با متمرکز کردن پرتو های پر قدرت نور در یک فاصله کانونی دقیق بر روی متریال های دیگر عمل می کنند که در نهایت به برش و یا خراش در ماده مورد نظر منجر خواهد شد (بستگی به نحوه تنظیمات ابتدایی دستگاه دارد) ابزارهای کنترل این دستگاه ها دقیقا مشابه کامپیوترها است و تنها تفاوت آن ها در این است که این دستگاه ها از پرتوهای امواج الکترومغناطیسی به عنوان تیغ برای برش متریال ها استفاده می کنند.

 وقتی که این دستگاه ها برای خراشیدن بر روی سطح متریال تنظیم می شوند ، به سادگی شبیه یک پرینتر عمل می کنند و تصویر یا نوشته مورد نظر را بر سطح ورقه و جسم مورد نظر حکاکی می کنند .

دستورالعمل زیر می تواند به عنوان یک منبع برای هر کسی که دنبال نحوه کار کردن این ابزار ها برای اولین بار هستند باشد:

ابزار مورد نیاز

اولین چیزی که شما برای استفاده از دستگاه برش لیزری نیاز دارید ، یک دستگاه لیزر است ! شرکت یومینگ اخیرا یک سری از این دستگاه ها را پخش کرده که از نظر مالی کمی به صرفه تر است. با توجه به مواردی که گفته شد در ادامه راه های دیگری برای تجربه کردن استفاده از این دستگاه ها به شما معرفی می کنیم .
ابتدایی ترین راه این است که همیشه کارگاه هایی برای استفاده از این ابزار ها وجود دارد . معمولا کلاس های دانشگاهی هزینه های منصفانه ای برای شرکت در کلاس ها از شما دریافت خواهند کرد. برای شرکت در دوره آموزشی این دستگاه ها از شما مبلغی را دریافت می کنند و شما باید به این نکته دقت کنید که اجازه دسترسی و استفاده از دستگاه در طول ترم را داشته باشید . در اینصورت شما نه تنها با هزینه ای ارزان ، به یک دستگاه برش لیزری دسترسی خواهید داشت بلکه یک مربی حرفه ای و با تجربه نکات استفاده از آن را برای شما توضیح می دهد.
اگر شما فقط می خواهید طراحی اختصاصی داشته باشید و قدرت خرید دستگاه را ندارید ، می توانید از مراکزی که در شهر برای این کار اختصاص یافته است استفاده کنید . حتما این بیزینس در شهر شما نیز وجود دارد.
راه دیگری نیز برای طراحی و اجرا کردن متریال مورد نظر شما وجود دارد و آن شرکت پرسناژ می باشد . به این صورت که شما طرح مورد نظر را برای آن ها ارسال می کنید و آن ها محصول نهایی برش یافته را به شما تحویل می دهند.


امتياز : نتيجه : 3 امتياز توسط 62 نفر مجموع امتياز : 186


برچسب : دستگاه برش لیزری, ماشین برش لیزری, برش لیزری, لیزر برش, ماشین لیزر برش, ماشین برش لیزر, دستگاه برش لیزر, ,
تعداد بازديد : 98

تاريخ : دوشنبه 1 شهريور 1395 زمان : : | نويسنده : | لينك ثابت |

عناوين آخرين مطالب ارسالي
امارگیر سایت