عضويت در خبرنامه
آرشيو مطالب
لینکدونی
مطالب پر بازدید
مطالب تصادفی
پشتيباني
جستجوي مطالب
Google
lasercuttingm.sabablog.com
لیزر و کاربرد آن در صنایع مختلف

استفاده از برش لیزری در صنایع مختلف

دکورتورها از امکان ایجاد افکت هایی که قبلا در حفاری های باستانی و یا ساخته شده در آسیا دیده بودند, لذت می برند. آن ها روش هنرمندانه ی قطعات سوراخ شده و نیز افزودن رنگ به فضا بدون موتیف های اصلی و پرزرق و برق را ارج می نهند. ” الگوهای مثبت در فضای اتاق مهم هستند, اما الگوهای منفی نیز به همان اندازه حائز اهمیت هستند. ” سوزان تاکر طراح داخلی سانفرانسیسکویی بیان می کند که  استفاده از برش لیزری برای ایجاد منحنی و نیز پنل های ایستاده را دوست دارد.” کاملا درباره ی الگوهای گرافیکی است” خانم تاکر می گوید که ” این روش می تواند بافت بصری را بدون شلوغ کردن تصویر ارائه دهد.

بسیاری از قطعات برش های لیزری تک رنگ , با روح و ساکن هستند. پلینت و موسس شرکت استورات کوهن می گوید که” نیازی نیست اطراف آن را تزئین کنید. ” خانم تاکر درباره ی فلزهای طرحدار می  گوید”” غیرقابل انتظار است و بسط داده شده ی معماری فضای اتاق است.”

” اگر می خواهید یک سال تمام صبر کنید, باز هم نمی توانید کاری با این درجه و میزان دقت بدون برش لیزر داشته باشید.”صنعتگرانی که در مقیاس کوچک تر کار انجام می دهند نیز برش لیزری را تجربه می کنند. دیالر مطمئن است که درست مانند دستگاه های رومیزی تعداد آن ها رو به افزایش خواهد رفت ( مدل اولیه ی گلوفورج برای مثال قیمتش ۲,۳۹۵$ است). مولی مک گراث , معمار آموزش دیده ی برکرلی که شرکت برش لیزری خودش را تاسیس کرده است, بیشتر در زمینه ی چرم فعالیت دارد و قصد شروعع فعالیت در زمینه ی جواهرات و لوازم خانگی در شرکت وینا قرن ۲۰ را دارد. بعد از اینکه از کارهای مرتبط باا دکور منزل دست کشید, کارش را با چاقوی X-ACTOO ادامه داد, حال او می تواند بیشتر وقت خود را صرف طراحی کند. نتیجه: تعدادی نعلبکی, دم دری و گردن بند در سایتش پیدا می شود. اگرچه به وضوح دست ساز نیستند, قطعات حالت اصالت دارند و احساس سازنده را منتقل می کنند. ” درست مانند هنر در دسترس است” اقای مک گراث بیان می کند.

نگاهی به اتسی نشان می دهد که صنایع جزئی صنایع دستی تکنولوژی را برای ایجاد محصولات مقرون به صرفه مانند چراغ خواب های چوبی برش لیزری در اشکال هندسی به کار می برند.حتی قطعاتیی پیشرو, توسط طراحان صنعتی مفهومی , مانند استیل های روکش دار ویکی سامر و صندلی هایی آلومنیومی ملخی را می توان بدون پرداخت هزینه ی گالری خریداری کرد. ” می توانید یراق توری به مواد چوبی و فلزی اضافه کنید. آقای کوهن می گوید که این جادویی است.


امتياز : نتيجه : 3 امتياز توسط 47 نفر مجموع امتياز : 141


برچسب : لیزر, برش لیزر, برش لیزری, دستگاه برش لیزری, ,
تعداد بازديد : 59

تاريخ : سه شنبه 9 خرداد 1396 زمان : : | نويسنده : | لينك ثابت |

عناوين آخرين مطالب ارسالي
امارگیر سایت